Blog

Leczenie cukrzycy typu 2

Leczenie cukrzycy typu 2 obejmuje zmiany w diecie, regularną aktywność fizyczną i zazwyczaj jeden lub więcej leków obniżających poziom cukru we krwi.

Leczenie cukrzycy typu 2

http://blyszczacabanka.pl/Zdjęcie pochodzi z: img.mp.pl
Większość osób zaczyna leczenie cukrzycy lekiem doustnym z metforminą (Fortamet, Glucophage, Glucophage XR, Glumetza), a następnie zwiększa dawkę metmorfiny lub dodaje inne leki doustne, tyle ile potrzeba, by utrzymać kontrolę cukru we krwi.https://www.flasz.pro/44-torby-bawelniane-biala-czarna-granatowa Wstrzyknięcie kilku nowych leków może być skuteczne i pomaga nam kontrolować poziom cukru we krwi.

Mimo, że cukrzyca typu 2, kiedyś nazywana była cukrzycą nie zależną od insuliny, wiele osób z cukrzycą typu 2, w końcu potrzebuje insuliny do zachowania optymalnej kontroli poziomu cukru we krwi.

Leczenie cukrzycy typu 2

Zdjęcie pochodzi z: etermed.pl
Dzieje się tak dlatego, że trzustka nie może produkować wystarczającej ilości insuliny, aby utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi, a nie dlatego, że nie próbujesz wystarczająco mocno kontrolować poziom cukru we krwi. Leczenie cukrzycy typu 2 u każdego z nas jest inne – i prawdopodobnie będzie zmieniać się w czasie, ze względu na wiek i wybory stylu życia.

– autor wpisu iq.pl/oferta/hosting/poczta-pro/